Меню
Обработка заказов — с 09:30 до 19:00 в будние дни

Абоненти ТриМоб найактивніші користувачі мобільного Інтернету в Україні!

Абоненти ТриМоб найактивніші користувачі мобільного Інтернету в Україні!

28.03.2013
   За перші два місяці 2013 року абоненти ТриМоб згенерували 1,4 Пбайт Інтернет-трафіка, що суттєво перевищує середньомісячні показники минулого року. При цьому у лютому в середньому кожен абонент ТриМоб спожив майже 900 Мбайт трафіка, що більш ніж на 25% перевищує показники грудня 2012 року, та  є найвищим  показником на ринку мобільного Інтернету в цілому. У січні ТриМоб запустив новий тарифний план «ОГО!Мобільний Ультра», який швидко набирає популярності. Адже  до  абонплати «ОГО!Мобільний Ультра» включено 50 Гбайт трафіка!

   Загалом, на початок березня, абонентська база ТриМоб нараховує 839 тисяч користувачів. Корекція кількості абонентів у 2013 році пов’язана з дотриманням компанією прозорих методик обліку абонентської бази. У зв’язку зі зміною методики  системи обліку активного абонента мобільного зв’язку на початку 2013 року було проведено плановий аудит абонентської бази.  За його результатами, ТриМоб виключив з абонбази абонентів передплаченої форми обслуговування, які не користувалися послугами більше року.

  Зазначимо, що вже з початку року абонентська база ТриМоб продовжує щомісячне стабільне зростання, у лютому - на 11 тисяч нових абонентів.