Меню
Обработка заказов — с 09:30 до 19:00 в будние дни

Тарифний план «ОГО!Мобільний Ультра» – новий рівень свободи у мобільному Інтернеті!

Тарифний план «ОГО!Мобільний Ультра» – новий рівень свободи у мобільному Інтернеті!

ТриМоб пропонує унікальний  для  українського ринку мобільного Інтернету тарифний план «ОГО!Мобільний Ультра»! Нову пропозицію розроблено спеціально для тих, хто звик завжди і всюди мати доступ до справді швидкісного  Інтернету – до 7,2 Мбіт/с  і  не обмежувати себе у користуванні ним. Вона найбільше підходить для власників сучасних гаджетів (смартфонів, планшетів, нетбуків та ноутбуків). Усього за 200 гривень абонентної плати до пакету включено 50 Гігабайт трафіку, які задовольнять найактивніших користувачів мобільного Інтернету.

     Тарифний план «ОГО!Мобільний Ультра» з 15 січня доступний як для нових, так і для існуючих абонентів контрактної форми обслуговування.

     Підключитися до «ОГО!Мобільний Ультра» можна у фірмових Центрах Укртелекому, які обслуговують абонентів ТриМоб, або у  пунктах продажу наших партнерів.

     Для зміни тарифного плану можна також зателефонувати в Контакт-центр за номером 1188 (безкоштовно з мобільної мережі ТриМоб) або 0 800 50-11-88 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому).